Neden Üye Olmalıyım?

Diş Hekimi Randevu sistemi hem kullanıcılar hem de diş hekimleri için randevu yönetimi, takibi için kolaylıklar sunmaktadır.

Diş Hekimleri için en büyük kolaylığı, internet üzerinden yeni hastalara erişim imkanı sunduğu gibi geçmiş hastaların yapacakları yorumlar ile sunmuş olduğu hizmetlerinin bilinirliğini sağlarlar.

Diş Hekimi Randevu'nun Klinik ve Hekimler için sunduğu faydaları sıralayacak olursak;

Özel Profil Sayfası

Tüm diş hekimleri için özel profil sayfaları oluşturulur ve kullanıcılar bu sayfalar üzerinden randevu talebinde bulunurlar.

Kusursuz Yardımcı

7 gün 24 saat randevu planınıza istediğiniz yerden erişebilir, herhangi bir hataya yer vermeden gününüzü planlayabilirsiniz.

Profesyonel Klinik

Kliniğinizde bulunan tüm doktorların çalışma saatlerini programlayarak hastalarınızla olan iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Eksiksiz Takip

Hastalarınızın muayenelerine tek bir ekrandan erişebilir ve tüm süreci kolay bir şekilde yöneterek verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama

Dishekimirandevu.com ile gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin raporunu alabilir, yaptığınız tüm işlemlerin istatistiğini tutabilirsiniz.

Kolay Erişim

Yeni ve varolan hastalarınızın size daha hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlayarak kliğiniz ilgili bilgi verecek yeni bir kanal oluşturursunuz.

Teknisyenlerle İş Takibi 

Size özel teknisyen iş akışı paneli ile devam eden işleri görebilir ve geçmişte yapılan tüm işlerin kaydına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Diş Hekimi Randevu Sistemine üye olursanız üyeliğiniz süresince devam edecek olan ücretsiz web sitesi hizmeti ve sistemde kayıtlı olan tüm Türkiye'de ki Diş Depolarının iletişim bilgilerine de erişim imkanına sahip olursunuz.