Sayfamı Nasıl Öne Çıkarırım?

Diş Hekimi Randevu sistemine üye olan tüm diş hekimlerinin kendilerini tanıtıcı bir sayfası olmaktadır. Bu sayfadaki bilgilere göre ziyaretçiler diş hekimlerinden randevu talebi oluşturmaktadırlar.

Diş Hekimleri sayfasında randevu alınabilmesi için gerekli çalışma saatleri ve günleri listelenir. Bunun yanında diş hekimin uzmanlık alanları, uyguladığı tedaviler, hobileri, sertifikaları, eğitim bilgileri de yer almaktadır. Ayrıca klinik resimleri, anlaşmalı kurumlar, adres bilgisi ve klinik bilgisi de yer alır.

Bu bilgileri ne kadar çok doldurursanız ziyaret edilme ve randevu talebi alma olanağınız o kadar fazladır. Özellikle randevu alınabilmesi için gerekli olan çalışma saatlerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Diş hekimlerine muayene olan hastaların yazacağı yorumlarda listelemelerde öne çıkmanız için önemli bir işlemdir. Yapılan yorumlara cevap yazmanız ve iletişiminizi güçlü tutmanız yine seçilmeniz için önem arz etmektedir. Eksiksiz bilgi girdiğiniz her alan için sorgulama yapıldığından panelinizden tüm bölümleri doldurmanız o kadar önem arz etmektedir.